За достъп до цялото съдържание на сайта изпратете SMS с текст bsfootball на номер 1092 (2.40 с ДДС)
вход в сайта:
Тенис - Новини
ЖИВКО РУСЕВ СТАНА ШАМПИОН ПРИ АМАТЬОРИТЕ НА БТЛА
17:32, 10 Ноември 2009 - Bourgasfootball.com
Приключи съревнованието в единствената аматьорска тенис лига в България / БТЛА /, в която участват над 80 мъже и 12 жени, които през целия сезон по системата всеки срещу всеки излъчват шампионите на .. още
АНТОН МАРКОВ СПЕЧЕЛИ ТАЗГОДИШНОТО ИЗДАНИЕ НА КУПА "МАРТИН МАВРОВ"
21:07, 26 Октомври 2009 - Burgasnews.com

Антон Марков спечели тазгодишното издание на турнира за купа "Мартин Мавров" 2009, организиран от Тенис клуб "Бриз" Бургас, като на финала той победи Любомир Георгиев с резултат 26 60 61. В .. още

АНДОН ХРИСТОВ СПЕЧЕЛИ ТЕНИС ТУРНИРА ЗА КУПА "БРИЗ"
16:27, 14 Септември 2009 - Bourgasfootball.com

Антон Христов спечели Открития турнир за мъже „ Купа Бриз”, който се проведе този уикенд на кортовете на клуба. На финала той победи Кирил Петков с резултат 6/4 6/2 и по този начин .. още

ГЕОРГИ МИЛЕВ СПЕЧЕЛИ ТУРНИР ПО ТЕНИС ИНИЦИИРАН ОТ ТК "БРИЗ"
01:37, 16 Юни 2009 - Bourgasfootball.com

Георги Милев стана победител в завършилия Открит турнир за аматьори за мъже над 40 год. На единично той победи в оспорван финал Антон Марков с резултат 63 76, а на двойки със своя партньор Златко .. още

ИДЕ НОВ ТЕНИС ТУРНИР
14:35, 18 Май 2009 - Bourgasfootball.com

На 16 и 17 май / събота и неделя / Тенис клуб „Бриз” Бургас организира под егидата на Община Бургас открит турнир за аматьори / мъже и жени /. Състезанието бе по случай 17 май – .. още

ЖИВКО РУСЕВ - ЛИДЕР В ТУРНИР ЗА АМАТЬОРИ
16:51, 08 Април 2009 - burgasnews.com

Живко Русев спечели и открития турнир за аматьори „Първа пролет”, който се проведе този уикенд на кортовете на Тенис клуб „Бриз” Бургас. След като само преди няколко дни .. още

ТК "БРИЗ" ЩЕ Е ДОМАКИН НА OUATT KID`S CUP
12:21, 07 Април 2009 - Bourgasfootball.com

От 01 до 09 май Тенис клуб „Бриз” отново ще е домакин на Националните квалификации за България на световния финален турнир OUATT KID`S CUP. Това е  най-големият турнир в света по .. още

ЖИВКО РУСЕВ ПЪРВИ В ЗИМНИЯ ТУРНИР ПО ТЕНИС
00:09, 31 Март 2009 - Bourgasfootball.com

Живко Русев спечели Зимното първенство по тенис за аматьори на град Бургас, като на финала се наложи над Денислав Дачев с резултат 6/3 6/4. Първенството бе организирано от Тенис клуб .. още

1 2

ПРЕЗИДЕНТЪТ НА "МАСТЕР" МАРТИН БОШНАКОВ ВКАРА 5 ГОЛА, ИГРА С БЕРБАТОВ
22:17, 20 Юни 2012 - BTV.BG
Звездата на българския футбол Димитър Бербатов се премести да играе минифутбол от Слънчев бряг в Бургас, но този път застана като централен защитник, съобщи BTV. .. още
АС НА „СПАРТА” ПРАЗНУВА ЧРД С КОНДЬО, ЧЕРПИ С АГНЕ
00:48, 31 Май 2012 - BURGASFOOTBALL.COM
Едно от атрактивните имена в селекцията на „Спарта” /Бургас/ и голям фен на английския „Тотнъм” - Димитър Видев – Шпората отбеляза пореден рожден ден. Голаджията .. още
ПРЕКРАТИХА РЕГИОНАЛНОТО „ЕЛ КЛАСИКО” В ПЕТА ДИВИЗИЯ
21:25, 07 Май 2012 - BURGASFOOTBALL.COM
Регионално „Ел класико”, вечната класика на „Б” ОФГ между „Сокол” /Порой/ и „Белите гълъби” /Гълъбец/ не завърши. Мача се игра в събота, но бе .. още