За достъп до цялото съдържание на сайта изпратете SMS с текст bsfootball на номер 1092 (2.40 с ДДС)
вход в сайта:
"КАРНОБАТ" УБЕДИТЕЛЕН И СРЕЩУ "АРДА"
23:24, 10 Май 2017 - BURGASFOOTBALL.COM
Безпроблемна победа с 4:0 извоюваха футболистите на „Карнобат“, след като се наложиха над тима на „Арда“ /Кърджали/, в среща от 31-ви кръг на Трета лига – югоизточна зона.

Домакините диктуваха събитията на терена през по-голямата част от двубоя, като победата можеше да бъде и с по-голям резултат.

Гостите от „Арда“, които впечатлиха с коректно поведение и старание на терена, рядко отправяха заплахи пред вратата на „Карнобат“, а когато това станеше, вратаря Васенев се справяше на ниво и отразяваше противниковите удари, но и защитата си беше на мястото.

В 16-та минута Петър Колев остана сам срещу стража на „Арда“, преодоля го, след което вкара своя първи гол в двубоя.
За 2:0 се разписа Диян Лефтеров в 32-ра минута, който с глава от около 15 метра изпрати топката под напречната греда.
В заключителните секунди на първата част Живко Димов удари греда от фаул, с което пропусна да завиши преднината на карнобатлии.
Именно той бе фаулиран за дузпа в 59-та минута. Наказателният удар бе изпълнен успешно от голмайстора на отбора Петър Колев за 3:0.

Крайното 4:0 оформи Георги Бинев в 81-ва минута, който хвърли в екстаз феновете на Градския стадион в

Карнобат, когато проби по фланга и мушна топката в мрежата на „Арда“ за последния гол в мача.
Срещата премина сравнително коректно, с едва два жълти картона (по един за двата тима), като определено бе спестен червен картон за вратаря на „Арда“ - за нарушение извън наказателното поле на гостите в средата на първата част.

В следващия, 32-ри, кръг „Карнобат“ гостува на „Розова долина“ в Казанлък. Двубоят е идната събота (13-ти май) от 18 ч.
Във временното класиране момчетата на Георги Калоянов заемат 3-то място с актив от 68 т.

"КАРНОБАТ“: Роман Васенев, Диян Лефтеров /68 – Тодор Няголов/, Димитър Попов, Ясен Тузаков, Пламен Димитров, Димитър Петров /56 – Ангел Лазаров/, Мартин Иванов /46 – Яни Николов/, Живко Димов, Георги Бинев, Георги Калоянов, Петър Колев

16. Арда (Кърджали)                    31    9   6  16   37:66   33
17. Миньор (Раднево)                   31    8   6  17   33:56   30

22:17, 20 Юни 2012 - BTV.BG
Звездата на българския футбол Димитър Бербатов се премести да играе минифутбол от Слънчев бряг в Бургас, но този път застана като централен защитник, съобщи BTV. .. още
АС НА „СПАРТА” ПРАЗНУВА ЧРД С КОНДЬО, ЧЕРПИ С АГНЕ
00:48, 31 Май 2012 - BURGASFOOTBALL.COM
Едно от атрактивните имена в селекцията на „Спарта” /Бургас/ и голям фен на английския „Тотнъм” - Димитър Видев – Шпората отбеляза пореден рожден ден. Голаджията .. още
ПРЕКРАТИХА РЕГИОНАЛНОТО „ЕЛ КЛАСИКО” В ПЕТА ДИВИЗИЯ
21:25, 07 Май 2012 - BURGASFOOTBALL.COM
Регионално „Ел класико”, вечната класика на „Б” ОФГ между „Сокол” /Порой/ и „Белите гълъби” /Гълъбец/ не завърши. Мача се игра в събота, но бе .. още
ЗЛАТИ ЦОНЕВ ИЗБУХНА: СЪДИЙСТВОТО В ЗАЙЧАР БЕ ТРАГИЧНО, ПОДАВАМ ЖАЛБА
11:48, 29 Април 2012 - BURGASFOOTBALL.COM
Мениджърът на „Сокол” /Порой/ Злати Цонев бе крайно разочарован след мача на неговия отбор в Зайчар. „Соколите” загубиха с 0:3 и обвиниха главния рефер Слави Адамов за лошото .. още