За достъп до цялото съдържание на сайта изпратете SMS с текст bsfootball на номер 1092 (2.40 с ДДС)
вход в сайта:
„ПРЯКО ВКЛЮЧВАНЕ - 1” С ГОСТ СВЕТОСЛАВ КОЗАРОВ
22:55, 31 Януари 2012 - Burgasfootball.com
Burgasfootball.com започва най-мащабната си нова рубрика, в която са обединени няколко жанра. „Пряко включване” ще има за цел да представи футболистите в друга светлина, да ги покаже такива, каквито не ги познаваме извън терена. Рубриката ще съдържа разнообразно съдържание по категории.

Визитка:
Светослав Ангелов Козаров е роден на 21 март 1989-та година в Бургас. Като юноша е играл за автентичния „Черноморец” и „Нефтохимик”. Подвизава се като нападател. В мъжкия футбол дебютира с екипа на „Поморие”, после следват изяви за „Нефтохимик”, „Черноморец-Поморие”, „Созопол”, а в момента носи екипа на „Миньор 1934” /Рудник/. Идолите му във футбола са Франческо Тоти и Фернандо Торес.

На бързи обороти:
Пет думи, с които би се описал:
Добър, коректен, наивен, избухлив, злобен.
Четири дами, които те впечатляват:
Приятелката ми, Шакира, Андреа и Джена.
Три неща, които хората не знаят за теб:
Има определени хора, които знаят всичко за мен. Това са приятелите ми. Другите не ги вълнува личния ми живот.
Две места, които би посетил с удоволствие:
Стадио „Олимпико” и дискотека „Ибиза”.
Една песен, която винаги ще ти е любима:
„Налей, приятелю” на Тони Стораро.

Лъжа/истина
Вкарвал си гол на „Нефтохимик”.
Истина (с екипа на автентичния „Черноморец” в юношите).
Бил си DJ в бургаска дискотека.
Лъжа.
Охранявал си министър.
Лъжа.
Вдигнал си скандал на сервитьорка в бар.

ТУПАЛКА
Ти, ти, си яка тупалка, дай да правим вземане-даване (припява).
ПРОЗОРЕЦ
Трансферният прозорец в Италия. Добри трансфери се реализираха.
ЖЕЛЯЗО
С железни бутонки не играя.

Това за теб, това за мен (на кого, какво би казал)
Да вкарам ли?
- Да вкарам ли гол? Да вкарам ли едно-две питиета?

Моята футболна история
Преди няколко години играхме полуфинал за републиканско срещу "Пирин"  /Благоевград/. Бяхме доста притеснени от факта, че ще играем с тях, поради факта, че точно този отбор беше отстранил "Левски" и ЦСКА съответно на осминфинал и четвъртфинал. Мача започна и първите 20 минути бяха изцяло за гостите от "Пирин". После настъпи нашия момент и заиграхме изключително силно. Победихме с 2-0.

На реванша очаквах тежък мач, но ние си го направихме лесен - до полувремето водихме 0-3. Подготвяше се смяна. Тъкмо щяха да ме сменят, когато при една ситуация загубих равновесие и паднах, след което се обръщам и виждам как съдията ми дава втори жълт картон и съответно червен... Това беше нещо ужасно за мен. Винаги ще го помня! Както няма да забравя и дебюта ми за "Нефтохимик" /тогава "Нафтекс"/ срещу "Спартак" /Пловдив/. Появих се в игра 15 минути преди края на мястото на Деян Христов. Мача беше 0-0, а 5 минути преди края Любо Божинов със страхотен фаул отбеляза победния гол. Чувството беше страхотно и никога няма да го забравя.

Финални надписи
- За първи път участва в тази рубрика, която не само, че е нова, но и е мащабна. Как ти се стори участието? И изобщо какво ти е мнението за това "Пряко включване"
- Надявам се, да се е харесало на читателите. Бях напълно коректен към всички въпроси. Чувствам се добре, все пак не за първи път сам твой гост в дадена рубрика. Мисля, че всичко е безупречно. Нека читателите оценят. Надявам се да има, а и не се и съмнявам, че ще има интерес към тази нова рубрика.
- Не успя да вземеш участие в секцията "В кухнята". На какво се дължи това? Наистина ли не искаш да издадеш любимата си рецепта?
- Истината, е че не обичам да се меся в кухнята, да преча. Моето лично мнение е, че това е женска работа.

ПРЕЗИДЕНТЪТ НА "МАСТЕР" МАРТИН БОШНАКОВ ВКАРА 5 ГОЛА, ИГРА С БЕРБАТОВ
22:17, 20 Юни 2012 - BTV.BG
Звездата на българския футбол Димитър Бербатов се премести да играе минифутбол от Слънчев бряг в Бургас, но този път застана като централен защитник, съобщи BTV. .. още
АС НА „СПАРТА” ПРАЗНУВА ЧРД С КОНДЬО, ЧЕРПИ С АГНЕ
00:48, 31 Май 2012 - BURGASFOOTBALL.COM
Едно от атрактивните имена в селекцията на „Спарта” /Бургас/ и голям фен на английския „Тотнъм” - Димитър Видев – Шпората отбеляза пореден рожден ден. Голаджията .. още
ПРЕКРАТИХА РЕГИОНАЛНОТО „ЕЛ КЛАСИКО” В ПЕТА ДИВИЗИЯ
21:25, 07 Май 2012 - BURGASFOOTBALL.COM
Регионално „Ел класико”, вечната класика на „Б” ОФГ между „Сокол” /Порой/ и „Белите гълъби” /Гълъбец/ не завърши. Мача се игра в събота, но бе .. още
ЗЛАТИ ЦОНЕВ ИЗБУХНА: СЪДИЙСТВОТО В ЗАЙЧАР БЕ ТРАГИЧНО, ПОДАВАМ ЖАЛБА
11:48, 29 Април 2012 - BURGASFOOTBALL.COM
Мениджърът на „Сокол” /Порой/ Злати Цонев бе крайно разочарован след мача на неговия отбор в Зайчар. „Соколите” загубиха с 0:3 и обвиниха главния рефер Слави Адамов за лошото .. още