За достъп до цялото съдържание на сайта изпратете SMS с текст bsfootball на номер 1092 (2.40 с ДДС)
вход в сайта:
МОМИЧЕТАТА НА ПЕТКО МАРИНОВ БЯХА БЕЗКОМПРОМИСНИ С "МОНТАНА"
23:21, 07 Ноември 2009 - Sportal.bg

Шампионът Лукойл Нефтохимик (Бургас) разби БК Монтана 2003 със 104:66 в дербито на IV кръг на Националната баскетболна лига за жени.

Само първата част на двубоя не бе равностойна, като след това възпитаничките на Петко Маринов не дадоха никакъв шанс на съперника, който е носител на Купата на България за миналия сезон. о този начин шампионките взеха реванш за тежкото поражение в предния кръг от Дунав в Русе.

Домакините решиха спора още до почивката, когато водеха с 62:40, а през четвъртия период разликата достигна внушителните 39 точки. мериканката Трейси Едуардс се разпореждаше безапелационно под двата коша и бе определена за играч на мача с 37 точки, 32 добави Татяна Лихтарович с 32 точки

За Монтана 2003 най-резултатна бе Румяна Николовска с 19 точки. Лидерката Ивелина Вранчева игра под своето ниво, а заради грип не пристигна в Бургас Зоя Станоева.

"Решихме мача рано в своя полза. Признавам, че не очаквах такава голяма разлика, но момичетата ме изненадаха приятно. Тази победа ще ни даде и настроение преди гостуването на Миньор в Перник следващата седмица", каза след мача наставникът на домакините Петко Маринов.

WWW.BOURGASFOOTBALL.COM/FORUM

ПРЕЗИДЕНТЪТ НА "МАСТЕР" МАРТИН БОШНАКОВ ВКАРА 5 ГОЛА, ИГРА С БЕРБАТОВ
22:17, 20 Юни 2012 - BTV.BG
Звездата на българския футбол Димитър Бербатов се премести да играе минифутбол от Слънчев бряг в Бургас, но този път застана като централен защитник, съобщи BTV. .. още
АС НА „СПАРТА” ПРАЗНУВА ЧРД С КОНДЬО, ЧЕРПИ С АГНЕ
00:48, 31 Май 2012 - BURGASFOOTBALL.COM
Едно от атрактивните имена в селекцията на „Спарта” /Бургас/ и голям фен на английския „Тотнъм” - Димитър Видев – Шпората отбеляза пореден рожден ден. Голаджията .. още
ПРЕКРАТИХА РЕГИОНАЛНОТО „ЕЛ КЛАСИКО” В ПЕТА ДИВИЗИЯ
21:25, 07 Май 2012 - BURGASFOOTBALL.COM
Регионално „Ел класико”, вечната класика на „Б” ОФГ между „Сокол” /Порой/ и „Белите гълъби” /Гълъбец/ не завърши. Мача се игра в събота, но бе .. още
ЗЛАТИ ЦОНЕВ ИЗБУХНА: СЪДИЙСТВОТО В ЗАЙЧАР БЕ ТРАГИЧНО, ПОДАВАМ ЖАЛБА
11:48, 29 Април 2012 - BURGASFOOTBALL.COM
Мениджърът на „Сокол” /Порой/ Злати Цонев бе крайно разочарован след мача на неговия отбор в Зайчар. „Соколите” загубиха с 0:3 и обвиниха главния рефер Слави Адамов за лошото .. още